У Козівську громаду із дружнім візитом завітав начальник Черкаської селищної військової адміністрації Олексій Кривоконь

Сьогодні в Козову із дружнім візитом завітав начальник Черкаської селищної військової адміністрації, Краматорського району Донецької області Олексій Кривоконь. Метою візиту стало обговорення можливих напрямків співпраці, обмін досвідом та налагодження партнерських відносин між громадами.

Розпочали зустріч із вшанування пам‘яті полеглих Героїв російсько-української війни.

В ході зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю між двома громадами.

Опісля відбулось ознайомлення гостей із діяльністю селищної ради, її відділів та структурних підрозділів.

Надіємось, що після Перемоги дружба між нашими громадами принесе хороший та плідний результат для розвитку обох громад та налагодженню соціально-економічного партнерства.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису