Підсумки громадського обговорення щодо посади старости Городищенського старостинського округу

22 лютого 2024 року о 11.00 год в с.Городище, Тернопільського району, Тернопільської області, у приміщення адмінбудинку проведено громадське обговорення кандидатури Кучерявої Галини Ігорівни на посаду старости Городищенського старостинського округу.

В обговоренні взяли участь жителі сіл Городище, Плотича, Горби та Млинці, які висловили свою підтримку кандидатурі Кучерявої Галини Ігорівни на посаду старости Городищенського старостинського округу.

Процес затвердження кандидатури старости Городищенського старостинського округу відбудеться на черговому сесійному засіданні.

ПРОТОКОЛ засідання організаційного комітету щодо проведення обговорення кандидатури старости у Городищенському старостинському окрузі