Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 02 лютого 2024 року                                                                             29

Про скликання чергового засідання виконавчого

комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 15 лютого 2024 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2023 рік.

2.2. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення

батьківських прав.

2.3. Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини.

2.4. Про прийняття у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КО «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» одиноких осіб похилого віку.

2.5. Про внесення змін в склад Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Козівської територіальної громади.

2.6. Про передачу комунального майна.

2.7. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми  «Ветеран» Козівської селищної ради на 2024-2026 роки.

2.8. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2024-2026 роки.

2.9. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.10. Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої  освіти на 2024/2025 навчальний рік.

2.11. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна  - нежитловій будівлі  – паливно- заправному пункту по вулиці Грушевського в селі Плотича.

2.12. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна  - нежитловій будівлі   – піднавісу по вулиці Грушевського в селі Плотича.

2.13. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна  - нежитловій будівлі – комплексу по прийманні, очистці, сушці та зберіганню зернових культур по вулиці Грушевського в  селі Плотича.

2.14. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з належними до нього будівлями та спорудами по вулиці Кринички в селі Ценів.

2.15. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна  - нежитловій будівлі  – церкві Успення Пресвятої Богородиці по вулиці Підцерковна в селі Конюхи.

2.16. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК