Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 25 січня 2024 року                                                                                 № 25

Про скликання позачергового засідання виконавчого

комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 26 січня 2024 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про передачу комунального майна.

2.2. Про проєкт змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства “Благоустрій” Козівської селищної ради на 2023-2025 роки.

2.3. Про проєкт змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2022-2025 роки.

3.4. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води вуличному комітету «Теофіпілка» в селі Теофіпілка.

3.5. Про проект внесення змін до Програми «Ветеран» Козівської селищної ради на 2024-2026 роки.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК