Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 05 січня 2024 року                                                                                   № 03

Про скликання чергового засідання виконавчого

комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 18 січня 2024 року о 11:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про затвердження мережі закладів культури, засновниками яких є Козівська селищна рада, на 2024 рік.

2.2. Про затвердження мережі закладів, що надають послуги у сфері дошкільної освіти Козівської селищної ради, на 2024 рік.

2.3. Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Козівської селищної ради за 2023 рік.

2.4. Про організацію роботи щодо запобігання і протидії корупції на 2024 рік.

2.5. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.6. Про затвердження складу комісії по списанню майна, балансоутримувачем якого є відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.

2.7. Про обстеження технічного стану господарської будівлі Городищенського ліцею Козівської селищної ради.

2.8. Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Козівської селищної ради на І півріччя 2024 року.

2.9. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян за 2023 рік.

2.10. Про розгляд звернень щодо присвоєння або зміни адреси об’єктам нерухомого майна.

2.11. Про затвердження переліку об’єктів та видів  робіт для відбування кримінального покарання у виді громадських робіт для неповнолітніх засуджених на території Козівської територіальної громади.

2.12. Про затвердження переліку об’єктів та видів  робіт для неповнолітніх порушників, на яких судом  накладено адміністративне стягнення  у виді громадських (суспільно корисних) робіт  на території  Козівської територіальної громади у 2024 році.

2.13. Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування  засудженими, на яких судом накладено кримінальне покарання у виді громадських робіт  на території Козівської територіальної громади.

2.14. Про затвердження переліку об’єктів та видів  робіт для  порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських (суспільно корисних) робіт  на території Козівської територіальної громади у 2024 році.

2.15. Про надання дозволу на встановлення проїзної конструкції на причепі.

2.16. Про погодження підключення земельної ділянки по вул.Тернопільська в селищі Козова до центральної мережі водопостачання.

2.17. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК