Про скликання сорок четвертої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 25 грудня 2023 року                                                                                       № 198

Про скликання сорок четвертої позачергової сесії

Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:
1. Скликати сорок четверту позачергову сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 26 грудня 2023 року о 09 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського, 38  смт Козова.

2. На розгляд сорок четвертої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:
2.1.Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000).

3. Голові постійної  комісії селищної ради провести засідання комісій.
4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                                  Сергій ДОБАЛЮК