Оголошення про результати проведення конкурсу відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості майна Козівської селищної ради

На виконання Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого Розпорядженням Козівського селищного голови від 30.11.2023 року № 186 Козівська селищна рада інформує, що 18.12.2023 року відбулося засідання конкурсної комісії Козівської селищної ради для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності.

На комісію надійшла пропозиція від одного учасника конкурсу -  Тернопільського обласного комунального підприємства «Експерт».

Комісією розглянуто подані документи та прийнято рішення про надання  можливості  ТОКП «Експерт» провести оцінку комунального майна Козівської селищної ради, а саме нежитлового приміщення, адмінбудинку, площею 860,1 кв.м., за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с.Плотича, вул.Грушевського,16А.