Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 27 листопада 2023 року                                                                            № 185

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 07 грудня 2023 року о 11:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про проєкт бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

2.2. Про затвердження висновків опікунської ради при виконавчому комітеті Козівської селищної ради.

2.3. Про план роботи виконавчого комітету Козівської селищної ради на І квартал 2024 року.

2.4. Про затвердження перспективного плану роботи з військового обліку на 2024 рік.

2.5. Про внесення змін в особовий штат дільниці оповіщення.

2.6. Про надання дозволу на облаштування меморіальної дошки.

2.7. Про розгляд звернень щодо присвоєння або зміни адреси об’єктам нерухомого майна.

2.8. Про надання матеріальної допомоги.

2.9. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК