Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 06 листопада 2023 року                                                                            № 178

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 17 листопада 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про проекти Програм Козівської селищної ради на 2024 рік.

2.2. Про схвалення звіту про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

2.3. Про затвердження висновку про доцільність поновлення  батьківських  прав.

2.4. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення  батьківських  прав.

2.5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2.6. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з надвірними будівлями по вулиці Село в селі Мала Плавуча.

2.7. Про встановлення дорожнього знаку по вулиці Шевченка в селищі Козова.

2.8. Про утримання вуличної мережі селища Козова

2.9. Про надання матеріальної допомоги.

2.10. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.11. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК