Стартувала чергова поїздка на Схід України з допомогою для наших військових

Відправляємо у дорогу вже котрий раз такі необхідні нашим військовим речі на Запорізький, Донецький та Харківський напрямки.

Сьогоднішня поїздка на прифронтові території присвячена пам'яті полеглого Героя Назарія Андрушківа. Дякую Михайлу та Світлані Андрушків за невтомну волонтерську працю та активну підтримку наших захисників від самого початку повномасштабного вторгнення.

Суму 30 тисяч 850 грн, яку зібрали дітки зразкового дитячого театру "Дивосвіт" (режисер Людмила Кулька) витратили на придбання берців та плащів дощовиків.

За зібрані кошти Козівської селищної ради придбали гумові чоботи вартістю 5950 грн, плівки, степлери та скоби вартістю 5410 грн та 10 буржуйок вартістю 7400 грн.

Висловлюю подяку причетним до поїздки:

• Юрію Пудлику, Адаму Чайківському, Олександру Пеляку, Зеновію Кошелі за паливо-мастильні матеріали;
  • магазину "Бережанський мисливець", підприємцям Роману Буковському, Наталії та Анатолію Бубенчик;
  • парафії святого Василія Великого і депутату Тетяні Стрияк за сухі борщі та плетіння 10 маскувальних сіток;
  • старостинським округам: Кривенському (старості Марії Питель), Кальненському (старості Марії Данилів, депутату Наталії Олійник), Теофіпільському (старості Людмилі Войчак) і мешканцям сіл за випічку та інші продукти харчування;
  • Степану Шкільному за виготовлення буржуйок.

Отець Володимир Наконечний поблагословив волонтерів на добру дорогу та окропив вантаж свяченою водою.

Дякую кожному, хто долучився до організації поїздки та придбання усього необхідного для наших військових.

Працюємо для наближення Перемоги!

Разом - ми сила!

Слава Україні!