Сьогодні в останню путь провели нашого земляка, захисника України Назарія Андрушкова

Україна втрачає своїх найкращих синів...

Сьогодні, у Львові в останню путь провели нашого земляка, захисника України Назарія Андрушкова (20.08.1990 - 18.10.2023), який загинув на Сході України внаслідок поранень, отриманих під час ворожого артилерійського обстрілу.

На початку повномасштабного вторгнення, Назар без вагань відправився на фронт. Ніс службу на Київщині, згодом на Півдні, опісля на Сході країни.
Вража рука зламала його життя 18 жовтня, принісши велике горе в родину та усю нашу громаду.

За особистий внесок у зміцнення правопорядку та захист Батьківщини, був неодноразово відзначений на місцевому та державному рівнях, зокрема нагороджений Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ «Слава і честь».

Висловлюємо щирі співчуття батькам, дружині, діточкам, друзям та усім близьким полеглого Героя.
Нехай світла пам’ять про Назара назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав та любив його, а Бог подарує йому вічне життя.

Доземний уклін Герою України!
Вічна слава і пам'ять!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису