Про початок опалювального періоду 2023/2024 року на території Козівської територіальної громади

від 13  жовтня 2023 року                                                                                      № 167

Про початок опалювального періоду

2023/2024 року на території

Козівської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», керуючись  статтею 42 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378,  з метою раціонального використання енергетичних ресурсів та максимального дотримання загальних лімітів споживання природного газу, впорядкування розрахунків за використаний природний газ та враховуючи метеорологічну ситуацію, що склалася на території Козівської територіальної громади :

1. Закладам дошкільної освіти, КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» та КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Козівської селищної ради» розпочати опалювальний період 17 жовтня 2023 року.

2. Закладам загальної середньої освіти, позашкільної освіти, культури, охорони здоров`я, іншим бюджетним установам та організаціям розпочати опалювальний період 01.листопада 2023 року.

3. ТзОВ «Зелена енергія-2012», ТзОВ «Енергосервісна компанія Біо-              тепло» забезпечити подачу теплової енергії закладам дошкільної освіти,  КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради», закладам загальної середньої освіти, позашкільної освіти, культури, охорони здоров`я, іншим бюджетним установам та організаціям відповідно до пунктів 1 і 2 даного розпорядження.

4. Козівському управлінню з експлуатації газового господарства ВАТ «Тернопільгаз» організувати розпломбування приладів обліку та опалювального обладнання після здачі бюджетними та комунально-побутовими споживачами природнього газу відповідних документів. Забезпечити додаткове інформування споживачів про дотримання Правил безпеки систем газопостачання при користуванні газом.

5. Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роману Солтису.

Козівський селищний голова                                       Сергій ДОБАЛЮК