Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 09 жовтня 2023 року                                                                            № 164

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 19 жовтня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Козівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року.

2.2. Про забезпечення належної організації освітнього процесу в закладах освіти Козівської територіальної громади.

2.3. Про проєкт змін до комплексної Програми «Здоров’я населення  Козівщини на 2021-2024 роки».

2.4. Про проєкт змін до Програми розвитку футболу в Козівській територіальній  громаді на 2021-2025 роки.

2.5. Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Козівської селищної ради.

2.6. Про надання матеріальної допомоги.

2.7. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК