У Козівській громаді відзначили День працівників освіти.

За дорученням селищного голови Сергія Добалюка, заступник Роман Солтис привітав освітянську спільноту з професійним святом - Днем вчителя, яке відзначатимемо 1 жовтня, та побажав освітянам міцного здоров’я, терпіння у нелегкій праці, натхнення та успіхів у професійній діяльності.

До вітань долучилася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька, яка зазначила, що освітяни є справжньою цінністю Козівської громади і подякувала їм за важку та нелегку працю, особливо під час війни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять педагогів, які поклали своє життя за Україну.

Грамотами, квітами та подарунками з нагоди свята відзначено кращих вчителів освітніх закладів громади та вихователів закладів дошкільної освіти.

Викладачі та вихованці Козівської початкової спеціалізованої школи мистецтв долучилися до вітань та організували цікаву мистецьку програму.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису