ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ВУЛИЦІ ЗАВОДСЬКА В СЕЛИЩІ КОЗОВА, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  25 січня       2023 року № 2050 розроблено  «Детальний план території   для виділення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,  машинобудівної  та іншої промисловості по вул. Заводській в смт Козова, Тернопільської області»  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (замовник : ВК Козівської селищної ради)

Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012

•      Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 2.2396 га.
  •      Замовник :   Козівська селищна рада.
  •       Розробник : ТОВ «ПОДІЛЛЯ ЗЕМПРОЕКТ»

Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації:   в  приміщенні адмінбудинку Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38, (під час військового стану)

Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації : 22.09.2023р. – 22.10.2023р.

Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38.

Строк початку подання пропозицій : 22.09.2023р року.

Строк завершення розгляду пропозицій : 22.10.2023року.