У Козівській громаді відбулося відкриття новоствореного пожежного депо.

Сьогодні, 19 вересня, у Козівській громаді відбулося відкриття новоствореного пожежного депо.

В урочистому заході взяли участь Козівський селищний голова Сергій Добалюк, перший заступник Вадим Щеглов, начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш та його заступник Олександр Богомол, заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук, начальник Головного управління ДСНС, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, полковник, начальник Управління СБУ в Тернопільській області Василь Дем’янчук, підполковник, командир військової частини Національної гвардії Андрій Хомяк та полковник поліції Сергій Зюбаненко.

Представники органів влади привітали рятувальників з професійним святом, висловили подяку за самовіддану працю та вручили кращим працівникам Служби порятунку почесні відзнаки, грамоти та цінні подарунки.

За доброю традицією, пожежну станцію освятили отець-мітрат Андрій Говера та отці Козівського деканату.       Голова селищної ради Сергій Добалюк та перший заступник Вадим Щеглов отримали подяку від начальника ГУ ДСНС у Тернопільській області Віктора Маслея за вагомий внесок в проведенні будівництва пожежного депо.

Сьогодні зроблено важливу справу для нашої громади, адже відкриття пожежно-рятувальної частини дасть можливість якісніше надавати допомогу та швидше реагувати на надзвичайні ситуації у районі.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису