Адміністративні послуги стануть доступніші для маломобільних груп населення у Козівській громаді

Сьогодні ЦНАП отримав «Мобільний кейс» - спеціальне обладнання, яке дозволить надавати адміністративні послуги за межами сервісного центру.

«Мобільний кейс» – це комплекс сучасної портативної техніки, який включає: ноутбук, ID-card READER для зчитування ID-паспортів громадян, портативний ручний сканер, принтер бездротовий з WIFI, 3G/4G USB роутер для доступу до інтернету, Powerbank та вебкамеру.

Закупівлю цього комплексу здійснено за субвенційні кошти обласного бюджету у співфінансуванні з місцевим.

Мобільна валіза дасть можливість здійснювати виїзні прийоми і надавати послуги безпосередньо там, де людина проживає.