Про скликання тридцять дев’ятої  сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

від 05 вересня 2023 року                                                                                № 143

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:

1. Скликати тридцять дев’яту сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 15 вересня 2023 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38 смт Козова.

2. На розгляд тридцять дев’ятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:

2.1. Про внесення змін та доповнень до Програми збереження та забезпечення епідемічної (біологічної) безпеки населення Козівської територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 19.12.2022 року №2012.

2.2. Про введення ставок асистента вчителя в закладах освіти Козівської селищної ради.

2.3. Про введення ставок асистента вихователя в закладах освіти Козівської селищної ради.

2.4. Про припинення діяльності закладу дошкільної освіти "Берізка"             с. Вівся Козівської селищної ради (код ЄДРПОУ 34653318) в результаті реорганізації шляхом приєднання до Вівсянської гімназії Козівської селищної ради (код ЄДРПОУ 24626810).

2.4. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Козівської селищної територіальної громади для подальшого набуття права комунальної власності.

2.6. Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт вул.Вітошинського на ділянці від вул.Северина Наливайка до буд. №1 по                 вул.Митрополита Шептицького в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області».

2.7. Про надання дозволу на виготовлення проекту «Реконструкція                   вул.Герети на ділянці від вул.Грушевського до вул.Хмельницького Б. в           смт Козова, Тернопільського району Тернопільської області».

2.8. Про Програму організації  та проведення громадських робіт на території Козівської територіальної громади на 2023-2024 роки.

2.9. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000).

2.10. Земельні питання.

2.11. Інші питання поточної роботи.

2.12. Різне.

3. Головам постійних  комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                            Сергій ДОБАЛЮК