Як отримати довідку ОК-5 через Портал електронних послуг Пенсійного фонду України

  • 554

     Замовити електронну довідку з QR-кодом в Пенсійному фонді України можна в будь-який зручний час. Документи доступні на вебпорталі електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/.

     Довідки ОК-5 — це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб.    Довідка формується за період, починаючи з 2000 року, та містить дані щодо суми заробітку для нарахування пенсії, страхового стажу, сплати страхових внесків.

     Для отримання довідки не обов’язково відвідувати територіальні органи Пенсійного фонду України – її можна отримати дистанційно.

        Порядок дій наступний:

  • Зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України за посиланням https://portal.pfu.gov.ua

  • Авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду у зручний спосіб: з використанням кваліфікованого електронного підпису; через BankID (за номером банківської картки), або за допомогою мобільного додатку “Пенсійний фонд”.

  • У розділі «Запит на отримання електронних документів» заповнити необхідні поля, після чого натиснути «Відправити до Пенсійного фонду», обов’язково вказавши актуальний номер мобільного телефону (необхідний для подальшого підтвердження автентичності довідки за допомогою СМС-повідомлення).

  • Отримати Довідку можна в розділі «Мої звернення», обравши звернення, яке має статус «Виконано».

  • В отриманому документі буде файл у pdf-форматі «Довідка ОК-5». Цей документ можна зберегти або роздрукувати.

     Достовірність всіх довідок сформованих на вебпорталі Пенсійного фонду України підтверджується QR-кодом.

 

Фото без опису