Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 11 вересня 2023 року                                                                            № 144

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 18 серпня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про робочу групу з питань складання проєкту бюджету Козівської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 19560000000).

2.2. Про затвердження плану заходів щодо складання проєкту бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

2.3. Про проєкт змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на 2022-2025 роки.

2.4. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна.

2.5. Про розгляд звернень громадян щодо присвоєння або зміну адреси об’єктам нерухомого майна.

2.6. Про надання матеріальної допомоги.

2.7. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.8. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                  Дмитро БАРИЛКО