У Козівській громаді вшанували пам’ять жертв примусового виселення із Лемківщини, Надсяння, Холмщини та Південного Підляшшя

79 років тому, у вересні, розпочалася депортація українців з їхніх етнічних земель.

Комуністичні режими радянського Союзу і Польщі впродовж 1944–1946 років здійснили примусове виселення понад 482 тисяч українців.

Отці Володимир Наконечний та Богдан Скасків відслужили поминальну панахиду, де у спільній молитві вшанували пам’ять усіх примусово переселених, тих хто втратив свої рідні домівки, землю та зв‘язок із сім‘єю.

З нагоди знакового дня керівництво громади разом з представниками лемківської спільноти поклали квіти до пам’ятника українцям - жертвам депортації.

До заходу долучилися творчі колективи нашої громади.

Ми завжди повинні пам’ятати про сотні тисяч депортованих українців, які стали жертвами військового злочину тодішньої влади.

Висловлюємо глибоку шану усім жертвам.

Пам`ятаємо!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису