Сьогодні з робочим візитом у Козівській громаді побували представники Благодійного фонду «Рокада»

Козівський селищний голова Сергій Добалюк підписав Меморандум про співпрацю з регіональним менеджером благодійного фонду ”Рокада” Нестором Тернопільським.
Він, зокрема, передбачає співпрацю у сфері забезпечення прав, визначення та задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Козівської громади та потребують соціальної допомоги.

Благодійний фонд «Рокада» — виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Діяльність фонду охоплює:

•  соціальну допомогу і супровід внутрішньо переміщених осіб та їхніх дітей;
  •  юридичну допомогу у вирішенні соціальних питань;
  • підтримку осередків внутрішньо переміщених осіб у громадах.
  • захист найбільш вразливих категорій: новоприбулих, дітей, жінок, осіб, що мають хронічні захворювання тощо;
  • гуманітарну складову, що спрямована на поліпшення матеріальних та побутових умов внутрішньо переміщених осіб

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису