27 серпня відбувся благодійний турнір з мініфутболу серед дорослих команд, присвячений 32-й річниці Незалежності України

• 163

27 серпня відбувся благодійний турнір з мініфутболу серед дорослих команд на підтримку ЗСУ, присвячений 32-й річниці Незалежності України.
У змаганнях взяли участь 8 команд:

• ФК «Промінь» с.Кальне
  • ФК «Товтри» смт Козлів
  • ФК «Таурів» с.Таурів
  • ФК «Ветеран-2010» смт Козова
  • СК «Ценів» с.Ценів
  • ФК «Аматори» смт Козова
  • дві команди села Конюхи

Всі команди були поділені на дві групи. Футбольні баталії у цих групах за круговою системою проходили на двох майданчиках: у с.Вікторівка та на Козівському центральному стадіоні.

Перше-друге місце у своїх групах завоювали такі команди:
СК «Ценів» та ФК «Ветеран-2010» - перші місця
ФК «Конюхи-2» і ФК «Таурів» - другі місця.

У півфіналі ФК «Ветеран-2010» здобув переконливу перемогу над командою ФК «Конюхи-2» (10:1), а команда ФК «Таурів» з мінімальним рахунком (1:0) перемогла футболістів з с.Ценова.
У матчі за третє місце зустрілись ФК «Конюхи-2» та СК «Ценів» (4:1), а у фіналі перемогу святкувала місцева команда ФК «Ветеран-2010», перемігши своїх суперників з Таурова (5:3).

Команди-призери нагороджені кубками та грамотами. Звання кращого гравця турніру здобув представник команди ФК «Ветеран-2010» Микола Хміль.
За дорученням селищного голови, нагородження провів заступник Роман Солтис.

Під час турніру зібрано 13 тисяч гривень на підтримку Збройних Сил України