27 серпня відбувся благодійний турнір з мініфутболу серед дорослих команд, присвячений 32-й річниці Незалежності України

27 серпня відбувся благодійний турнір з мініфутболу серед дорослих команд на підтримку ЗСУ, присвячений 32-й річниці Незалежності України.
У змаганнях взяли участь 8 команд:

• ФК «Промінь» с.Кальне
  • ФК «Товтри» смт Козлів
  • ФК «Таурів» с.Таурів
  • ФК «Ветеран-2010» смт Козова
  • СК «Ценів» с.Ценів
  • ФК «Аматори» смт Козова
  • дві команди села Конюхи

Всі команди були поділені на дві групи. Футбольні баталії у цих групах за круговою системою проходили на двох майданчиках: у с.Вікторівка та на Козівському центральному стадіоні.

Перше-друге місце у своїх групах завоювали такі команди:
СК «Ценів» та ФК «Ветеран-2010» - перші місця
ФК «Конюхи-2» і ФК «Таурів» - другі місця.

У півфіналі ФК «Ветеран-2010» здобув переконливу перемогу над командою ФК «Конюхи-2» (10:1), а команда ФК «Таурів» з мінімальним рахунком (1:0) перемогла футболістів з с.Ценова.
У матчі за третє місце зустрілись ФК «Конюхи-2» та СК «Ценів» (4:1), а у фіналі перемогу святкувала місцева команда ФК «Ветеран-2010», перемігши своїх суперників з Таурова (5:3).

Команди-призери нагороджені кубками та грамотами. Звання кращого гравця турніру здобув представник команди ФК «Ветеран-2010» Микола Хміль.
За дорученням селищного голови, нагородження провів заступник Роман Солтис.

Під час турніру зібрано 13 тисяч гривень на підтримку Збройних Сил України

Фото без опису       Фото без опису       Фото без опису