У Козівській громаді вшанували пам'ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність

Сьогодні, 29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Керівники громади вшанували пам’ять полеглих у боротьбі за становлення та збереження незалежності нашої держави. Молитвою віддали шану загиблим та поклали квіти і лампадки до Стели Героїв Небесної Сотні.

В цей день ми згадуємо тих, хто віддав за свободу та незалежність України найцінніше - своє життя.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих захисників України та нашої громади, які втратили у війні з російським окупантом своїх найдорожчих людей.

Вічна пам’ять усім загиблим!

Слава і честь нашим захисникам!

Пам‘ятаймо і ніколи не забуваймо якою ціною дається нам свобода!