Відбулася робоча зустріч, щодо створення Ради ВПО у Козівській громаді.

Сьогодні, 23 серпня, за дорученням селищного голови Сергія Добалюка, його заступник Роман Солтис спільно з начальником відділу соціального захисту населення Михайлом Простяком та представником юридичного відділу провели робочу зустріч з регіональним менеджером БО "БФ Рокада" Марією Панчук, на якій обговорили питання створення Ради ВПО у Козівській громаді.

Рада ВПО- це консультативно-дорадчий орган мета якого сприяти вирішеню питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав вимушено переміщених осіб, підтримувати та захищати суб'єктів підприємництва, які перемістились на території громад. На своїх засіданнях Рада напрацьовуватиме рішення, які допомагатимуть громаді забезпечити переселенців житлом та роботою, сприятимуть адаптації переміщених осіб, залученню коштів та грантів для реалізації сміливих проєктів.