Про скликання тридцять восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 11 серпня 2023 року                                                                                            № 128

Про скликання тридцять восьмої сесії

Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:

1. Скликати тридцять восьму сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 22 серпня 2023 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38            смт Козова.

2. На розгляд тридцять восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:

2.1. Про погодження продажу земельної ділянки по вул.Привітна,16 в смт Козова та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки ТОВ «Ринок Козова».

2.2.Про погодження кандидатури Куціля Ф.З. на посаду директора Козівського ліцею ім.В.Герети Козівської селищної ради.

2.3. Про затвердження актів приймання- передачі.

2.4.  Про прийняття у комунальну власність Козівської селищної територіальної громади окремо визначеного майна.

2.5. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 30.11.2021 року №1277

2.6.  Про програму «Поліцейський офіцер громади» Козівської селищної ради на 2023-2025 роки.

2.7Про селищну цільову програму «Підтримка Збройних Сил України на 2023 рік».

2.8.  Про викладення додатку 3 рішення Козівської селищної ради від  22.12.2020 року №59 «Про затвердження Положення, регламенту, переліку адміністративних послуг та графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради» в новій редакції.

2.9.  Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Козівської селищної територіальної громади об’єктів права державної власності.

2.10.    Про перейменування вулиці в с. Ценів Тернопільського району Тернопільської області.

2.11.    Про затвредження робочого проекту «Поточний ремонт                              вул. Володимира Пекара на ділянці від вул. Зацного до вул. Леся Курбаса в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області».

1. Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточний ремонт вул. Вітошинського на ділянці від вул. Северина Наливайка до буд. №1 по вул. Митрополита Шептицького в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області».

2.13.    Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року (19560000000).

2.14.    Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000).

2.15.    Про надання згоди на внесення зміни до Договору про передачу міжбюджетного трансферту на 2023 рік, укладений між Козівської селищною радою та Тернопільською міською радою.

2.16. Земельні питання.

2.17. Інші питання поточної роботи.

2.18. Різне.

3. Головам постійних  комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Секретар селищної ради                                                         Дмитро БАРИЛКО