Стартувала поїздка з допомогою для військових на Схід

Стартувала чергова поїздка з допомогою для військових на Схід (Запорізький та Донецький напрямки).

Купили 4 колеса вартістю 17600 грн. Відправляємо військовим на Донецький напрямок.

За надані кошти з Козівської районної центральної лікарні (12500 грн) і з Козівської селищної ради (19590 грн) придбали портативну зарядну станцію вартістю 32090 грн. Вона відправляється хлопцям на Запорізький напрямок.

Висловлюємо подяку усім причетним до цього відправлення, а особливо:

• Пеляку Олександру Петровичу;
  • ТзОВ «Радехівський цукор»;
  • Фірмі «Контінентал Фармерз Груп» за паливно-мастильні матеріали;
  • Підприємцю Самагалі Сергію Михайловичу та його дружині Наталі за надану плівку на бліндажі.

Також до бійців поїхали передачі від рідних та земляків: продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі.

Отець Володимир Наконечний прочитав молитву, поблагословив водіїв у щасливу дорогу та освятив у переддень Преображення Господнього фрукти для наших захисників.

Дякуємо кожному хто продовжує підтримувати наші Збройні Сили.

Невтомно працюємо далі!

Слава Україні!