Вітання зі святом Преображення Господнього!

Щиро вітаю усю Козівську громаду з великим християнським святом - Преображенням Господнім!
     Сьогодні храмові празники з нагоди свята відзначають у двох парафіях нашої громади – у селах Йосипівка та Козівка. Вітаю усіх парафіян та священнослужителів храмів. Хай Господь обдарує вас міцним здоров’ям, многими літами та духовною силою.
     У це світле свято хочу побажати миру, спокою, злагоди та добра у кожну домівку та родину. Нехай благословення Боже не покидає нашу рідну українську землю.
     Помолімося до Господа Бога щоб кріпив нас у вірі та захистив нашу країну і її народ.
     Мирного та спокійного свята усім!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                                                                                 Сергій Добалюк