Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 07 серпня 2023 року                                                                                 № 123

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 18 серпня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади  за І півріччя 2023 року.

2.2. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2.3. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 24.06.2021 р. № 169 «Про утворення постійно діючої комісії по виявленню, обстеженню та упорядкуванню безхазяйного нерухомого майна, майна відумерлої спадщини на території Козівської селищної територіальної громади та затвердження Положення про комісію».

2.4. Про надання матеріальної допомоги.

2.5. Про демонтаж пам’ятника, який розташований в Кальненському

старостинському окрузі Козівської  територіальної громади.

2.6. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р.

№ 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради».

2.7. Про встановлення дорожніх знаків.

2.8. Про розгляд звернень громадян щодо присвоєння або зміну адреси об’єктам нерухомого майна.

2.9. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.10. Інші питання поточної роботи.

3. Відділу організаційно-виконавчої роботи довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                  Дмитро БАРИЛКО