Про скликання тридцять сьомої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 17  липня 2023 року                                                                                                                                                          № 106

Про скликання тридцять сьомої сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:
1. Скликати тридцять сьому сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 27 липня 2023 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38 смт Козова.

2. На розгляд тридцять сьомої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:
2. 1.    Про  внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 30 травня 2023 року № 2162 «Про тимчасову зміну режиму роботи окремих закладів дошкільної освіти Козівської селищної ради».
2.2.    Про погодження вартості батьківської плати за навчання у Козівській початковій спеціалізованій школі мистецтв Козівської селищної ради на 2023-2024 навчальний рік.
2.3.    Про внесення змін в склад комісії по розгляду звернень депутатів Козівської селищної ради і визначення обгрунтованості рішень щодо надання одноразової грошової допомоги з фонду Козівської селищної ради.
2.4.    Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на списання основних засобів.
2.5.    Про зміну типу та назви Бишківської гімназії Козівської селищної ради та затвердження Статуту (в новій редакції).
2.6.    Про внесення змін в рішення Козівської селищної ради від 28 березня 2023 № 2138 «Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»».
2.7.    Про надання дозволу на зміну цільових призначень об’єктів нерухомого майна комунальної форми власності Козівської селищної ради.
2.8.    Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянки від будинку номер 27 по вул. Б.Хмельницького до будинку номер 6 по вул. Сосюри в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області».
2.9.    Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту  «Поточний ремонт вул. Володимира Пекара на ділянці від вул. Зацного до вул. Леся Курбаса в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області».
2.10.    Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000).
2.11. Земельні питання.
2.12. Інші питання поточної роботи.
2.13. Різне.

3. Головам постійних  комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                             Сергій ДОБАЛЮК