ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ВУЛИЦІ ПРИВІТНА 16 Б В СЕЛИЩІ КОЗОВА, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  31 травня      2021 року № 665  та від 11 листопада 2022 року № 2007   розроблено  детальний план території земельної ділянки для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земельної ділянки, що перебуває у приватній власності для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою : смт  Козова, вул. Привітна ,16 Б,  Тернопільського району, Тернопільської області    з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (заявник: Луц Володимир Йосипович)

Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012

•      Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 0.0596 га.
  •      Замовник : Козівська селищна рада.
  •       Розробник :СПД- ФО Огоньок Ю.В. ЄДРПОУ 3421903153

Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації:   в  приміщенні адмінбудинку Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38, (під час військового стану)

Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: 17.07.2023р. – 17.08.2023р.

Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38.

Строк початку подання пропозицій : 17.07.2023р року.

Строк завершення розгляду пропозицій : 17.08.2023року.