Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 10 липня 2023 року                                                                                  102

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 20 липня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян за І півріччя 2023 року.

2.2. Про представлення багатодітної матері до нагороди.

2.3. Про відновлення роботи закладу дошкільної освіти «Промінчик» с.Щепанів Козівської територіальної громади.

2.4. Про надання матеріальної допомоги.

2.5. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями по вулиці Шевченка  в селі Конюхи.

2.6. Про погодження встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вулиці Центральна в селі Ценів.

2.7. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення

чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.