Відбулась зустріч завідувача сектору «Козівське бюро правової допомоги» з трудовим колективом  КО «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради та Сектором поліцейської діяльності

За для обізнаності соціальних партнерів, щодо надання безоплатної первинної допомоги, а також вторинної правової допомоги, 05.07.2023 року завідувачем сектору «Козівське бюро правової допомоги» Оксаною Адамів було проведено захід з трудовим колективом  КО «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради та Сектором поліцейської діяльності .

Фахівець системи БПД поінформувала, що діяльність бюро спрямована на повагу до гідності людини та створення умов рівного доступу до права та правосуддя, незалежно від рівня матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості, довела до відома основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», зокрема, категорії осіб, які мають право на безплатну правову допомогу, можливості отримання ними первинної та вторинної правової допомоги, порядок розгляду звернень, що надходять до бюро.

Якщо у Вас виникнуть ще якість питання, Ви можете звернутись до Сектору «Козівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за номером телефону: (03547) 2 22 24 або за адресою смт.Козова, вул. Грушевського, 38.