Відбулося третє засідання ініціативної групи "Ми йдемо в Європу"

Сьогодні, під керівництвом першого заступника селищного голови Вадима Щеглова, відбулося третє засідання ініціативної групи "Ми йдемо в Європу".

В процесі обговорень була напрацьована і подана заявка на участь в швейцарсько-українському проекті DECIDE, який оголошує конкурсний відбір територіальних громад для організації активного і змістовного дозвілля для дітей в межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні». До проекту залучаються громади, які в період з 1 липня до 30 серпня 2023 року готові організувати дозвілля для дітей після непростого навчального року.

Також, начальник відділу соціального захисту Михайло Простяк розповів про процес подання заявок соціального змісту та навів відповідні приклади. Всі учасники робочої групи активно долучились до заповненя заявки.
      Вадим Щеглов зазначив: "Я впевнений що це поки що перші невеличкі кроки для залучення міжнародних інвестицій в Козівську територіальну громаду".