Проведено робочу нараду щодо потреби і перспективи створення "Центру Життєстійкості".

Сьогодні під головуванням першого заступника селищного голови Вадима Щеглова відбулась робоча нарада з начальником служби у справах дітей - Гладчуком Іваном, начальником відділу соціального захисту населення - Простяком Михайлом та директором КУ "Козівський інклюзивно-ресурсний центр" Дяченко Христиною, під час якої обговорили потребу і перспективу створення "Центру Життєстійкості".

Крім цього учасники наради оглянули об’єкт нерухомості, який можна потенційно використати для розміщення даного центру. Враховуючи наслідки російської агресії питання надання соціальних послуг і підтримки вразливих верств населення сьогодні актуальне як ніколи.

Фото без опису   Фото без опису    Фото без опису