Відбувся круглий стіл ініціативно-робочої групи "Ми йдемо в Європу".

Було обговорено ідеї, перспективи та ініціативи, які можна втілити на теренах Козівщини за допомогою європейських друзів.

Участь в обговоренні взяли:

• перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадим Щеглов,
  • заступник голови Роман Солтис,
  • начальник відділу соціального захисту населення Михайло Простяк,
  • представники старостинських округів, культурної та бібліотечної мереж територіальної громади.

Також обговорювали можливість залучення молоді Козови та старостинських округів, до активної участі в співпраці із друзями-поляками.

У сьогоднішній нелегкий час військової агресії, важливу роль у розвитку співпраці відіграє можливість залучення європейських партнерів для допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій.

Були запропоновані ідеї та можливості співпраці з польськими містами Byczyny і Kluczborku для втілення позитивних практик європейського розвитку на теренах Козівщини.

Серед них:

- розвиток розмовного клубу польської мови в громаді,

- отримання різного роду дидактичних матеріалів та можливість поїздок в Польщу для отримання практичних навичок в інноваційному розвитку громади.

Україна була, є і буде частиною великої європейської сім'ї.

Фото без опису    Фото без опису