Про скликання чергового засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 05 травня 2023 року                                                                                  50

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 18 травня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про затвердження Порядку призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.

2.2. Про передачу комунального майна.

2.3. Про затвердження Положення про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) та її персонального складу.

2.4. Про відновлення роботи окремих закладів дошкільної освіти

Козівської територіальної громади.

2.5. Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.

2.6. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради від 23.08.2022 р. № 191 «Про присвоєння адреси

об’єкту нерухомого майна – нежитловій  будівлі по вул.Надрічна в селі Йосипівка».

2.7. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради від 05.09.2022 №205 «Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – нежитловій  будівлі по вул.Центральна в селі Конюхи».

2.8. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради від 25.11.2021 року №286 «Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – нежитловій  будівлі по вул.Центральна  в селі Козівка».

2.9. Про передачу комунального майна на баланс відділу соціального захисту населення Козівської селищної ради.

2.10. Про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2.11. Про надання матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.12. Про надання статусу діти, позбавлені батьківського піклування, втановлення опіки та піклування, призначення опікуна і піклувальника.

2.13. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.14. Про затвердження Переліку  місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту  Козівської селищної територіальної громади.

2.15. Про внесення змін в склад комісій при виконавчому комітеті Козівської селищної ради.

2.16. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                  Сергій ДОБАЛЮК