Про скликання тридцять четвертої позачергової сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

від 08 травня  2023 року                                                                                         № 52

Про скликання тридцять четвертої позачергової сесії

Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:
1. Скликати тридцять четверту  позачергову сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 09 травня 2023 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського, 38  смт Козова.

2. На розгляд тридцять четвертої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:
2.1.Про передачу документів з комунальної установи «Трудовий архів» Козівської селищної ради.
2.2.Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від будинку номер 47 до будинку номер 61 по вул. Колійова в        смт Козова, Тернопільського району, Тернпільської області» (Коригування).
2.3.Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточний ремонт вул. Шевченка в смт Козова Тернопільського району Тернопільської області».
2.4.Про внесення змін в додаток до рішення Козівської селищної ради від 28 березня 2023 року № 2137 «Про розгляд клопотань громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення                             (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної передачі у власність».
2.5.Про продовження  терміну дії договору  оренди землі  від 11.05.2018 року, укладений з ТОВ «Ринок Козова».
2.6.Про припинення дії договору оренди землі від 11.05.2018 року, укладений з ТОВ «Ринок Козова», у зв’язку з закінченням строку його дії.

3. Головам постійних  комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                                  Сергій ДОБАЛЮК