Генератор для забезпечення роботи басейну уже в Козові

Енергетична безпека – надзвичайно важлива складова стабільного функціонування сучасних громад. У цьому ще раз переконала нас минула зима. А тому ми активно працюємо на те, щоб убезпечити громаду від перебоїв подачі електроенергії і надалі та шукаємо різні варіанти придбання генераторів.

Відтак днями отримали дуже важливу допомогу від міжнародної організації – потужний генератор, який, у разі необхідності, забезпечить безперебійне функціонування плавального басейну та постачатиме електроенергію на Козівький ліцей №2 .

️Ця надзвичайно важлива допомога стала можливою завдяки діяльності Агенції США з міжнародного розвитку USAID, яка окрім реалізації численних програм міжнародної технічної допомоги залучає в Україну партнерські американські благодійні організації, зокрема фонд Гаварда Баффета. Загалом за ініціативи USAID та координації Програми DOBRE українські громади отримують 100 генераторів потужністю 33кVA та 88 kVA.