37 років Чорнобильської катастрофи: вшанування пам'яті

Чорнобиль – жива рана України

26 квітня минає 37 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС. Вшанували пам'ять про цю страшну сторінку нашої історії молитвою біля пам’ятного знаку.

Козівщина у перші дні трагедії відправила на місце аварії понад чотири десятки ліквідаторів. Володимир Малюта, голова ГО «Козівська районна спілка «Чорнобиль»» та Богдан Кавка, один з ліквідаторів, принесли сьогодні квіти до пам’ятного знаку, щоби вшанувати пам’ять про тих, з ким разом їм довелось пройти це складне випробування…

Ці люди ризикуючи власним життям і здоров’ям зупинили смертоносну пожежу та врятували нас від подальшого поширення радіації.

Скільки б не минуло літ, не маємо права забувати про Чорнобильську катастрофу. Сьогодні з лампадками та квітами прийшли і дорослі, і діти. Дякуємо усім ліквідаторам та їх родинам. Хай Господня рука оберігає вас та дарує багато років щасливого життя!

Вічна пам'ять тим, хто відійшов у вічність. Пам'ятаємо кожного. Дякуємо за подвиг.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису