Про скликання тридцять третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 17 квітня  2023 року                                                                                        № 40

Про скликання тридцять третьої сесії

Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:

1. Скликати тридцять третю сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 27 квітня 2023 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38            смт Козова.

2. На розгляд тридцять третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:

2.1.Про прийняття у комунальну власність Козівської селищної територіальної громади окремо визначеного майна.

2.2.Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальною організацією «Центр наданя соціальних послуг Козівської селищної ради».

2.3.Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2023 рік (19560000000).

2.4.Про звільнення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2.5.Про звернення депутатів Козівської селищної ради до Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Тернопільській області щодо ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення.

2.6. Земельні питання.

2.7. Інші питання поточної роботи.

2.8. Різне.

3. Головам постійних  комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                             Сергій ДОБАЛЮК