Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 07 квітня 2023 року                                                                                 № 37

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 20 квітня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р.

№ 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради».

2.2. Про передачу комунального майна.

2.3. Про затвердження висновку про доцільність відібрання дітей від матері без позбавлення  батьківських  прав.

2.4. Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування  на повне державне утримання в навчальний заклад.

2.5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення матері батьківських прав.

2.6. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.7. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями по вулиці Загній в селі Конюхи.

2.8. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями по вулиці Юркова  в селі Конюхи

2.9. Про затвердження Положення про службове посвідчення.

2.10. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян за І квартал 2023 року.

2.11. Про надання матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.12. Про скасування рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради від 23 березня 2023 року № 66.

2.13. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.14. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                  Сергій ДОБАЛЮК