ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ , ПІДСОБНИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУДПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ТА МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ,ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕ

  • 235

       Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від  30листопада     2021 року № 1298 розроблено  детальний план території земельної ділянки для  розміщення та експлуатації основних, підсобних будівель і споруд підприємств переробної  та машинобудівної  та іншої промисловості , за межами  населеного пункту с. Городище  Тернопільського району Тернопільської області    з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (орендар Бендюга Василь Іванович)

      Склад та зміст містобудівної документації : ДБН Б.1.1.14-2012

  •       Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 1.600га.
  •       Замовник : Козівська селищна рада.
  •       Розробник : ТОВ «ПОДІЛЛЯЗЕМПРОЕКТ»

      Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації:   в  приміщенні адмінбудинку Козівської селищної ради по вул. Грушевського,38, (під час військового стану) 

      Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації : 16.03.2023р. – 16.04.2023р.

      Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Козівської селищної ради по вул.Грушевського,38.

 

      Строк початку подання пропозицій : 16.03.2023р року.

      Строк завершення розгляду пропозицій : 16.04.2023року.

Фото без опису