Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 10 березня 2023 року                                                                                        26

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 23 березня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р.

№ 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради».

2.2. Про передачу комунального майна.

2.3. Про призначення опікуна над житлом дитини, позбавленої  батьківського піклування.

2.4. Про проєкт змін до комплексної Програми «Здоров’я» населення  Козівщини на 2021-2024 роки».

2.5. Про затвердження заходів щодо оптимізації клубних закладів в Козівській територіальній громаді на 2023 рік.

2.6. Про проєкт змін до Програми збереження архівних фондів Козівським комунальним трудовим архівом на 2021-2025 роки.

2.7. Про благоустрій дорожнього покриття вулиць і доріг комунальної власності Козівської територіальної громади.

2.8. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами  по вулиці  Кут в селі Вимислівка.

2.9. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями по вулиці Курилова в селі Конюхи.

2.10. Про план роботи виконавчого комітету Козівської селищної ради на ІІ квартал 2023 року.

2.11. Про надання матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.13. Про погодження  проведення земляних робіт.

2.14. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.15. Про проєкт змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2022-2025 роки.

2.16. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                  Сергій ДОБАЛЮК