Кухар 3-6 розрядів за 2 дні – легко!

  • 40

     Якщо у Вас є знання та досвід роботи за професією кухар, але немає відповідного документа про кваліфікацію, Тернопільська філія Тернопільського  обласного центру зайнятості сприяє у підтвердженні результатів неформального професійного навчання (набутих професійних знань, умінь і навичок, незалежно від місця, строку та форми їх отримання).

Кваліфікацію кухаря 3-6 розрядів лише за 2 дні можна підтвердити у Рівненському і Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Вищому професійному училищі № 33 м. Києва і отримати документ державного зразка.

     Для підтвердження результатів неформального професійного навчання потрібно:

- звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості;

- заповнити анкету самооцінювання за обраною професією;

- отримати направлення на підтвердження кваліфікації;

- дізнатися: вартість, за якими критеріями, де і коли відбуватиметься іспит;

- підготуватися і успішно здати теоретичну (1-й день) і практичну частини (2-й день);

- отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.

     Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця.

     За більш детальною інформацією зверніться у Тернопільську філію Тернопільського  обласного центру зайнятості  за тел. (0352)52-71-35, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості за тел.: (0352) 43-49-18, 52-55-57.