Проведено захід щодо організації та ведення військового обліку

У Козівській селищній раді 28 лютого провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Захід проведено за окремим дорученням Прем’єр-міністра України, згідно Розпорядження Генерального штабу ЗСУ та командування Сухопутних військ ЗCУ.

Збори провели представники військкомату та перший заступник селищного голови Вадим Щеглов. На зборах були присутні працівники, які ведуть військовий облік в органах місцевого самоврядування; представники установ та організацій, закладів освіти та охорони здоров’я, підприємств, що діють на території Козівської територіальної громади.

Розглянули питання щодо військовозобов’язаних віком до 27 років та ряд інших питань щодо мобілізації під час військового стану в країні.