До уваги підприємців! Міжнародні організації запрошують мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

  • 460

      Міжнародна організація з міграції (МОМ) спільно з Агентством ООН з питань міграції, в рамках реалізації проєкту ,,Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

    Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

    Максимальна сума гранту для мікропідприємств становить 4500 євро, для малих підприємств - 20000 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.

    Заявку можуть подати малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність в Тернопільській області та зареєстровані в Україні не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки.

Мікро- та малим підприємствам пропонується подати заявку за допомогою онлайн-форми.

Заявка на отримання гранту для представників мікро бізнесу: http://surl.li/ewmnq.

Заявка на отримання гранту для представників малого бізнесу: http://surl.li/ewmnu.

Усі деталі щодо вимог і розподілу грантів наведені за посиланням: http://surl.li/ewmwq.

 

Довідково: у 2022 році вказаною програмою скористалися 9 підприємців Тернопільщини, серед яких 3 релокованих підприємства. Переможцями стали 3 малі підприємства, які отримали грантову допомогу у розмірі 20 тисяч євро, а також 6 представників мікробізнесу, які отримали допомогу у розмірі 4,5 тисяч євро.

 

Фото без опису