Звернення Козівського селищного голови Сергія Добалюка з нагоди річниці широкомаштабного вторгнення

Рік тому у життя кожного українця увірвалася війна, яка змінила усіх.

За плечима рік страшних втрат та руйнувань. Разом з тим - рік об’єднання українського народу!

Неймовірно, але росія зробила з нами те, чого не міг зробити ніхто! Ми спільно стали проти ворога і ВЖЕ зробили неможливе.

Нам давали 3 дні, а ми стоїмо до сьогодні!

Так, ще не Перемога, але ми з вами тут, у теплі, з електрикою, працюємо і плануємо майбутнє громади. Це ВЖЕ крок до великої Перемоги! Дякую за це нашим захисникам! . Ми зобов’язані добре виконувати свою роботу тут, в тилу, працювати на благо громади й постійно допомагати військовим!

Війна з росією для України не нова, але саме зараз вперше за 300 років із нами весь демократичний світ!

Бажаю усім нам, щоб цей страшний рік відійшов історію і більше ніколи не повторювався!

З вірою у Перемогу робімо свою роботу так, щоб життя у громаді ставало кращим.

Слава Україні!

Фото без опису    Фото без опису