16 лютого відправили завантажені автомобілі з потребами для військових

16 лютого відправили завантажені автомобілі з потребами для військових. Про це написав селищний голова Сергій Добалюк у себе на сторінці:

"Автомобілі з потребами для військових вирушили у напрямку:

Запорізька область (Новомиколаївка, Покровське)

Донецька область (Покровськ, Костянтинівка, Краматорськ, Слов'янськ, до Бахмута).

Придбали для військових потреб автомобіль, ще один – відремонтували. Поїхали до бійців передачі від рідних та земляків: продукти харчування, теплі речі, генератори, «буржуйки» - все, що послужити нашим захисникам.

Традиційно отець Володимир Наконечний прочитав молитву, посвятив авто і поблагословив водіїв у щасливу дорогу.

Вкотре дякую усім, хто своєю працею чи гривнею долучився до поїздки. Усім решту хочу нагадати, що війна триває і ми просто не маємо права опускати руки чи «забувати» про військових. Наша підтримка їм необхідна!

Не сумніваюсь – день Перемоги настане! Але для того маємо об’єднати зусилля і кожен на своєму місці робити все для підтримки ЗСУ.

Сьогодні #ДеньЄднання – свято започатковане нашим Президентом рік тому напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. І ця поїздка є доказом того, що Козівщина відзначає цей день не порожніми словами, а реальними діями. Бо усі ми єднаємося у великій справі захисту свого народу і своєї землі!

Слава Україні! ".

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису