Допомога для ВПО від Угорської Екуменічної Служби

14 лютого  у приміщенні Козівської селищної ради з 11:00 до 17:00 (обід 13:00-14:00) працівники Угорської Екуменічної Служби проведуть реєстрацію громадян на отримання допомоги.

На допомогу мають право внутрішньо переміщені особи з регіонів, де зараз ведуться бойові дії і ті, хто відповідає таким соціально-економічним критеріям вразливості:

• домогосподарства з одним опікуном (самотня матір, батько і тд);
  • домогосподарства з вагітною/годуючою жінкою;
  • домогосподарства з людиною з інвалідністю (I та II гр.);
  • домогосподарства з особами віку 60+ ;
  • багатодітні сім’ї.

Осіб, які отримали виплату від нас чи інших міжнародних організацій протягом останніх 3 місяців, повторно не реєструємо. Такі особи зможуть знову подати запит через 3 місяці після отримання допомоги.

Сума виплати складає 6660 грн (одноразова виплата за 3 місяці) шляхом переказу Western Union.

Необхідні для реєстрації документи:

• паспорт (український або закордонний);
  • ідентифікаційний номер;
  • свідоцтво про народження дітей;
  • довідка ВПО;
  • інші підтверджуючі документи.

Реєстрація відбувається під час інтерв’ю зі співробітниками організації і передбачає збір персональних даних про кожного члена домогосподарства. Реєструючись бенефіціар надає згоду на обробку та передачу даних для отримання грошової допомоги.